608 041 745 biuro@arbud24.pl

Elewacja DOmu

Z naszą pomocą wybudujesz dom od A do Z. Dla tych, którzy remontują też mamy potrzebne materiały.

Elewacje domów

Działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku i prowadzimy ją do dziś. Posiadamy najlepszy sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę fachowców z wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiednimi uprawnieniami. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta, wykonujemy prace na wszystkich rodzajach budynków poczynając od domów jednorodzinnych, poprzez bloki, kamienice i duże inwestycje deweloperskie.

Od poczatku naszym atutem jest wykonywanie elewacji, dociepleń oraz renowacja budynków na najwyższym poziomie. Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą firmy TRUTEK. Wykonujemy wzmocnienia elewacji bloków wielkopłytowych kotwami ze stali nierdzewnej metodą diamentową oraz udarową. W naszej ofercie jest również wynajem rusztowań elewacyjnych Plettac. W zależności od oczekiwań klientów rusztowanie dowozimy i rozkładamy na budowie. Przez wieloletnie doświadczenie zdobyliśmy zaufanie klientów, ciągle rozszerzamy zakres usług, podnosimy kwalifikacje by satysfakcja klientów była jeszcze większa.

Zamów rusztowanie

Posiadamy ponad 5000m2 rusztowania elewacyjnego typu Plettac oraz rusztowania przejezdne typu KRAUSE Stabilo.

Nowoczesne elewacje domów

Prace elewacyjne wykonujemy na materiałach znanych marek Caparol i KOSBUD.  Są one odporne na różnego rodzaju zabrudzenia, odporne na glony i porastanie, spękania i promienie UV.

Materiał oraz  zastosowany system dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Doradzamy, jak najlepiej docieplić elewacje, zaczynając od wyboru zastosowanego styropianu, po technologię i estetykę wykończenia elewacji.

Elewacja budynku – kompleksowo.

Wykonujemy wzmocnienia elewacji bloków wielkopłytowych kotwami ze stali nierdzewnej metodą diamentową oraz udarową.

Elewacje wykonujemy tynkiem strukturalnym różnego rodzaju: akrylowym, mineralnym, silikonowym, żywicznym. W naszych pracach stosujemy również system Tabulo – deski dekoracyjnej (imitacja deski) oraz montujemy różnego typu kamień elewacyjny, tj.: piaskowiec, łupek, itp.

Naszym klientom oferujemy różnorodną gamę kolorystyczną wybranego tynku elewacyjnego jak i farby elewacyjnej. Posiadamy własny mieszalnik do tynków przez co zamówienia naszych klientów są realizowane od razu.

Udzielamy Państwu gwarancji, jako potwierdzenie jakości zastosowanego materiału i rzetelnie wykonanej pracy.