608 041 745, 61 2234368 biuro@arbud24.pl

Elewacja DOmu

Z naszą pomocą wybudujesz dom od A do Z. Dla tych, którzy remontują też mamy potrzebne materiały.

Elewacje domów

Od początku naszym atutem jest wykonywanie elewacji, dociepleń oraz renowacja budynków na najwyższym poziomie. Wykonujemy wzmocnienia elewacji bloków wielkopłytowych kotwami ze stali nierdzewnej metodą diamentową oraz udarową. W naszej ofercie jest również wynajem rusztowań elewacyjnych Plettac. W zależności od oczekiwań klientów rusztowanie dowozimy i rozkładamy na budowie. Przez wieloletnie doświadczenie zdobyliśmy zaufanie klientów, ciągle rozszerzamy zakres usług, podnosimy kwalifikacje by satysfakcja klientów była jeszcze większa.

elewacje

Nowoczesne elewacje domów

Prace elewacyjne wykonujemy na materiałach znanych marek Caparol i KOSBUD. Są one odporne na różnego rodzaju zabrudzenia, odporne na glony i porastanie, spękania i promienie UV.

Materiał oraz zastosowany system dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Doradzamy, jak najlepiej docieplić elewacje, zaczynając od wyboru zastosowanego styropianu, po technologię i estetykę wykończenia elewacji.

Prace elewacyjne – jak je wykonujemy?

Staramy się wszystkie roboty elewacyjne wykonywać przede wszystkim szybko i skutecznie. Zależy nam na tym, aby każdy z Naszych Klientów był w pełni zadowolony z realizacji, dlatego przykładamy szczególną uwagę nawet do najmniejszych szczegółów.

Elewacja budynku – kompleksowo.

Elewacje wykonujemy tynkiem strukturalnym różnego rodzaju: akrylowym, mineralnym, silikonowym, żywicznym. W naszych pracach stosujemy również system Tabulo – deski dekoracyjnej (imitacja deski) oraz montujemy różnego typu kamień elewacyjny, tj.: piaskowiec, łupek, itp.

Naszym klientom oferujemy różnorodną gamę kolorystyczną wybranego tynku elewacyjnego jak i farby elewacyjnej. Posiadamy własny mieszalnik do tynków przez co zamówienia naszych klientów są realizowane od razu.

Udzielamy Państwu gwarancji, jako potwierdzenie jakości zastosowanego materiału i rzetelnie wykonanej pracy.

Kontakt

Firma AR-BUD Arkadiusz Pietrzak oraz Hurtownia budowlana mieści się w Chrząstowie k. Książa wielkopolskiego oraz Śremu.

AR-BUD Arkadiusz Pietrzak
Chrząstowo 88
63-130 Książ wielkopolski
NIP: 786-113-45-04

arbud24.pl