608 041 745 biuro@arbud24.pl

Materiały budowlane Śrem

Nasza hurtownia budowlana oferuje Państwu materiały budowlane najwyższej jakości – nie tylko materiały do wykonania elewacji, ale również materiały do wykończenia wnętrz. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, a także nienaganną obsługę klienta.

Hurtownia budowlana Śrem

Jesteśmy nie tylko wykonawcą, ale również dystrybutorem materiałów budowlanych firmy KOSBUD oraz CAPAROL. Materiały budowlane oferujemy w Chrząstowie koło Śremu.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Hurtownie Budowlane Śrem

Nasz sklep oferuje produkty najlepszej jakości – przede wszystkim materiały do wykończenia wnętrz i elewacji. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego skupiamy się na zaoferowaniu konkurencyjnych cen.

Nasza oferta jest przede wszystkim kompleksowa, dlatego można tu znaleźć zarówno podręczne narzędzia (wiertła, szpachelki, poziomnice, pędzle, wałki, pace, miary), a także niezbędne do remontu materiały (lakierobejce, folie ochronne, kołki szybkiego montażu, podkładki, gwoździe, grunty, lakiery i farby – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne).

Tak zróżnicowana i kompleksowa oferta sprawia, że AR-BUD to najlepiej wyposażona hurtownia budowlana. Śrem może bez obaw kupować u nas nie tylko wyposażenie potrzebne przy remoncie, ale także wszystkie materiały budowlane potrzebne do wybudowania domu.

Farby przeznaczone do wykorzystania w specjalnych pomieszczeniach nie są czymś, co mają wszystkie hurtownie budowlane. Śrem jest jednak miastem, które bez problemu kupi takie farby – właśnie w AR-BUDzie. Co więcej, u nas znajdą Państwo farby i lakierobejce najbardziej renomowanych marek na naszym rynku – Magnat, Śnieżka i Decoral.

Poszukują Państwo koloru farby lub tynku, którego nie można znaleźć w ofercie żadnego producenta? Żaden problem – w naszej hurtowni znajduje się mieszalnik KOSBUD oraz CAPAROL, dzięki któremy możemy sprzedać farbę lub tynk w każdym kolorze.

Wyposażenie naszego sklepu również obejmuje:

  • Systemy wentylacyjne – kanały, kolanka, kołnierze, łączniki przekrojów zmiennych, redukcje
  • Materiały do suchej zabudowy
  • Narzędzia ogrodnicze, które powinny się znaleźć na każdym podwórku.
  • Materiały do wykonania elewacji