608 041 745, 61 2234368 biuro@arbud24.pl

Materiały budowlane Śrem

Nasza hurtownia budowlana oferuje Państwu materiały budowlane najwyższej jakości – nie tylko materiały do wykonania elewacji, ale również materiały do wykończenia wnętrz. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, a także nienaganną obsługę klienta.

Hurtownia budowlana Śrem

Jesteśmy nie tylko wykonawcą, ale również dystrybutorem materiałów budowlanych firmy KOSBUD oraz CAPAROL. Materiały budowlane oferujemy w Chrząstowie koło Śremu.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Hurtownie Budowlane Śrem

Nasz sklep oferuje produkty najlepszej jakości – przede wszystkim materiały do wykończenia wnętrz i elewacji. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego skupiamy się na zaoferowaniu konkurencyjnych cen.

Nasza oferta jest przede wszystkim kompleksowa, dlatego można tu znaleźć zarówno podręczne narzędzia (wiertła, szpachelki, poziomnice, pędzle, wałki, pace, miary), a także niezbędne do remontu materiały (lakierobejce, folie ochronne, kołki szybkiego montażu, podkładki, gwoździe, grunty, lakiery i farby – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne).

Tak zróżnicowana i kompleksowa oferta sprawia, że AR-BUD to najlepiej wyposażona hurtownia budowlana. Śrem może bez obaw kupować u nas nie tylko wyposażenie potrzebne przy remoncie, ale także wszystkie materiały budowlane potrzebne do wybudowania domu.

Farby przeznaczone do wykorzystania w specjalnych pomieszczeniach nie są czymś, co mają wszystkie hurtownie budowlane. Śrem jest jednak miastem, które bez problemu kupi takie farby – właśnie w AR-BUDzie. Co więcej, u nas znajdą Państwo farby i lakierobejce najbardziej renomowanych marek na naszym rynku – Magnat, Śnieżka i Decoral.

Poszukują Państwo koloru farby lub tynku, którego nie można znaleźć w ofercie żadnego producenta? Żaden problem – w naszej hurtowni znajduje się mieszalnik KOSBUD oraz CAPAROL, dzięki któremy możemy sprzedać farbę lub tynk w każdym kolorze.

Wyposażenie naszego sklepu również obejmuje:

  • Systemy wentylacyjne – kanały, kolanka, kołnierze, łączniki przekrojów zmiennych, redukcje
  • Materiały do suchej zabudowy
  • Narzędzia ogrodnicze, które powinny się znaleźć na każdym podwórku.
  • Materiały do wykonania elewacji

Materiały budowlane Śrem

Stawianie domu to dość skomplikowany proces. Zanim dom będzie w surowym stanie gotowym do zamieszkania musi przejść przez wiele procesów zaczynając od uzyskania pozwoleń, zamontowania instalacji i kończąc na pracach wykończeniowych i montażowych. Do tego zdecydowanie potrzebne będą profesjonalne materiały budowlane Śrem, aby skutecznie i bezproblemowo przejść przez etap budowy domu i zacząć cieszyć się swoimi nowymi czterema ścianami. Wybierając produkty w naszej firmie mają Państwo pewność co do jakości wszystkich materiałów.

Nasza hurtownia budowlana AR-BUD oferuje tylko sprawdzone produkty najlepszej jakości. Kupując u nas nasi klienci mają gwarancję jakości oraz trwałości wykonywanych przy ich użyciu prac. Można u nas znaleźć przede wszystkim materiały budowlane do wykończenia wnętrz i elewacji, a także materiały potrzebne do wybudowania domu. Nie zabraknie też niezbędnych w każdym ogródku narzędzi ogrodniczych, a także narzędzi przeznaczonych do majsterkowania. Nasz asortyment jest niezwykle szeroki i nieustannie się poszerza. Umożliwiamy zakup wszystkich potrzebnych materiałów w jednym miejscu. Jako potwierdzenie jakości zastosowanego materiału i wykonanej pracy, udzielamy gwarancji.

Nasza oferta to również wynajem rusztowań elewacyjnych Plettac, dzięki temu możesz zadbać o to, aby fachowcy dobrze wykonali swoją pracę. W zależności od wymagań klienta jesteśmy w stanie przetransportować i rozłożyć na budowie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakupione towary mogą przynieść problem z przetransportowaniem ich – dlatego też pomagamy je przetransportować, a w razie nieporozumień umożliwiamy bezproblemowy zwrot. Staramy się jak najlepiej traktować i podchodzić indywidualnie do każdego klienta. Z chęcią pomagamy i doradzamy jakie produkty wybrać wyjaśniając ich zastosowanie oraz właściwości. Zapewniamy profesjonalizm w dobrej cenie.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami oraz instytucjami, które zajmują się prowadzeniem prac wykończeniowych, budowlanych, remontowych oraz instalacyjnych. Fachowcy zatrudnieni w naszej firmie służą pomocą i wsparciem. Stale poszerzamy swoje kwalifikacje, aby Wasza satysfakcja była jeszcze większa.

Farby wewnętrzne i zewnętrzne – do malowania każdej powierzchni, materiały do wykonania elewacji, materiały do suchej zabudowy, lakiery i systemy wentylacyjne takie jak: kanały, kolanka, kołnierze, łączniki przekrojów zmiennych oraz redukcje itp. – cała oferta produktów przystosowana jest pod wymagania i oczekiwania naszych klientów. Wszystko to przy użyciu znanych i cenionych marek jak Caparol, KOSBUD, Dekoral, Magnat itp.