608 041 745, 61 2234368 biuro@arbud24.pl

Wynajem Rusztowań

Wynajem rusztowań 

Niektóre prace na wysokościach da się bez problemu wykonać samemu – nieopłacalny jest jednak zakup w tym celu rusztowania – w końcu przyda nam się ono tylko raz. Z tego powodu uruchomiliśmy usługę polegającą na wynajmie rusztowań w naszej okolicy.

Wynajem rusztowań jest świetnym sposobem na wykonanie prac na wysokości, nie tylko jeżeli chodzi o oszczędność pieniędzy. Jest to również zdecydowana oszczędność czasu – nie musisz go poświęcać na znalezienie odpowiedniego rusztowania, a także dowiezienie go na teren budowy. Wystarczy, że zostawisz to wszystko nam – my przy pomocy serii pytań określimy, jakie rusztowanie jest Ci potrzebne, a także ile modułów potrzebujesz. Dodatkowo, skupimy się na tym, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie w najniższej cenie – w ten sposób wracamy do oszczędności pieniędzy, która zdecydowanie jest bardzo ważna w przypadku wynajmu.

Zamów rusztowanie

Posiadamy ponad 10000m2 rusztowania elewacyjnego typu Plettac oraz rusztowania przejezdne typu KRAUSE Stabilo.

Wynajem rusztowań Poznań – Dlaczego u nas?

Potrzebując rusztowania na pewno natknąłeś się na wiele firm, które oferują usługę wynajmu. My oferujemy coś więcej niż wynajem:

  • Indywidualna wycena zależna od długości wynajmu i ilości rusztowania
  • Doradztwo na temat typu i ilości rusztowania, jakie warto wynająć
  • Proste i przejrzyste warunki wynajmu
  • Korzystną cenę 

Wynajem rusztowań Leszno – Jak wynająć?

Aby wypożyczyć jedno z naszych rusztowań, wystarczy, że zastanowisz się, jaką powierzchnię chcesz nim pokryć. W ten sposób przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ilość, a całą resztą zajmiemy się sami.

Kontakt

Firma AR-BUD Arkadiusz Pietrzak oraz Hurtownia budowlana mieści się w Chrząstowie k. Książa wielkopolskiego oraz Śremu.

AR-BUD Arkadiusz Pietrzak
Chrząstowo 88
63-130 Książ wielkopolski
NIP: 786-113-45-04

arbud24.pl