608 041 745, 61 2234368 biuro@arbud24.pl

Materiały budowlane Gostyń

Nasza hurtownia budowlana to miejsce, w którym znajdą Państwo materiały budowlane (i nie tylko) najlepszej jakości. Gwarantujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale także obsługę, która spełni wszystkie oczekiwania – doradzi, pomoże i odpowie na pytania.

Hurtownia budowlana Gostyń

Jesteśmy nie tylko wykonawcą, ale również dystrybutorem materiałów budowlanych firmy KOSBUD oraz CAPAROL. Materiały budowlane oferujemy w Chrząstowie koło Gostynia.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Materiały budowlane Gostyń

Staramy się, aby wszystkie oferowane przez naszą hurtownię produkty były jak najlepszej jakości, dlatego wybieramy tylko i wyłącznie sprawdzonych dostawców i dystrybutorów materiałów budowlanych. Co więcej, na co dzień kontrolujemy jakość produktów, jakie oferujemy naszym klientom tylko po to, aby nie zdarzyła się sytuacja, w której sprzedamy wadliwy towar – jest to dla nas niezwykle ważne.

Nasz asortyment jest niezwykle szeroki, dlatego nie może zabraknąć u nas narzędzi takich jak wiertła, szpachelki, poziomnice, pędzle, wałki, pace, miary.

Dodatkowo, można się u nas wyposażyć w niezbędne do remontu materiały, czyli lakierobejce, folie ochronne, kołki szybkiego montażu, podkładki, gwoździe, grunty, lakiery i farby – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Tak zróżnicowana i kompleksowa oferta sprawia, że AR-BUD to najlepiej wyposażona hurtownia budowlana. Gostyń może być dumny, że ma w swojej okolicy tak dobrych specjalistów od materiałów budowlanych.

Skupiamy się na tym, aby nasza oferta była jak najbardziej kompleksowa. Z tego powodu codziennie wprowadzamy do niej nowe produkty – nie tylko materiały budowlane, ale również narzędzia ogrodnicze i przeznaczone do majsterkowania.

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest znalezienie w jednym sklepie wszystkich potrzebnych produktów. W takich sytuacjach proponujemy zakupy w naszym sklepie – nie tylko doradzimy, ale też przywieziemy zakupy na miejsce.

Mamy na uwadze potrzeby naszych klientów, dlatego całą ofertę przystosowaliśmy do wymagań i oczekiwań:

  • Farby wewnętrzne i zewnętrzne – do malowania każdej powierzchni.
  • Lakiery i bejce
  • Systemy wentylacyjne – kanały, kolanka, kołnierze, łączniki przekrojów zmiennych, redukcje
  • Materiały do suchej zabudowy
  • Narzędzia ogrodnicze, które powinny się znaleźć na każdym podwórku.
  • Materiały do wykonania elewacji